Haber

Eskişehirspor Yönetimi Eğitim Vakfı Borcunu Kapatmak İçin Harekete Geçti

Erkan Koca başkanlığındaki Eskişehirspor yönetimi, yıllardır Eskişehirspor Kulübü’nün satın alamadığı ve yılan hikayesine dönüşen Eskişehirspor Eğitim Vakfı için düğmeye bastı.

Vakfın borcunu temizleyecekler

Yıllardır bilinmeyeni ortaya çıkan Eskişehirspor Eğitim Vakfı meselesi yeniden gündeme geldi. Kırmızı-siyahlı kulübün eski liderlerinden Halil Ünal vakfın başkanlığını yaparken, Eskişehirspor Eğitim Vakfı’nı kulübe geri kazandırmak isteyen yönetim, vakfın mevcut borcunu temizleyip yeniden aktif hale getirmek istiyor. kulüp adına.

Yürütülen hesaba gider

Kulübün mevcut borcundan dolayı alınan destek ve bağışlar, temlik dosyalarının ve icra takiplerinin tutulduğu hesaba gider. Bunun önüne geçmek ve kulübe ciddi bir gelir sağlamak isteyen Erkan Koca başkanlığındaki yönetim, eski başkan Halil Ünal’dan bu konuda gereğinin yapılmasını istiyor. Amaç, genel kurula gitmesi istenen vakfın yeniden kulübe hizmet etmesi.

Mevcut yönetim bu konuya önem veriyor.

Vakfın yönetiminde Halil Ünal’ın yanı sıra dönemin başkan yardımcıları İsmail Ilgaz ve Erdal Şahbaz da yer alıyor. Yönetim bu isimlerle toplantı yapıp vakfı satın almak istiyor. Pek çok kurumsal firma ve kulübün kullandığı bu sistemi Eskişehirspor’da da hayata geçirmek isteyen mevcut yönetim, bu konuya büyük önem veriyor. – ESKİŞEHİR

haber-keskin.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu