Teknoloji

Ghostwire: Tokyo Xbox Serisine Geliyor!

Geçen yıl PC ve konsol tarafında PlayStation 5’e özel olarak çıkmıştı. Hayalet Tel: Tokyo Xbox Serisi da satışa sunulmuştur. Tango Gameworks tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan oyun, yeni nesil Xbox kullanıcılarının beğenisine sunuldu. aktifse Oyun Geçişi Aboneliğiniz varsa sevinebilirsiniz. Detaylar burada.


İlginizi çekebilir: Game Pass Nisan 2023 Listelenen Oyunlar


Ghostwire: Tokyo Artık Xbox Serisinde!

Bugünden itibaren Xbox Series X|S ve Xbox Game Pass oyuncuları, Tango Gameworks’ün eleştirmenlerce beğenilen doğaüstü aksiyon macera oyunu Ghostwire: Tokyo’yu deneyimleyebilecek. Ayrıca Tango Gameworks, yepyeni bir oyun modu, keşfedilecek yeni bölgeler, genişletilmiş hikaye orta sahneleri ve geliştirilmiş savaş seçenekleri içeren tüm platformlar (PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC) için Spider’s Thread güncellemesini yayınladı.

Ghostwire: Tokyo’nun Xbox sürümü, oyunun ilk çıkışından bu yana tüm güncellemeleri ve Spider’s Thread güncellemesini kapsayan oyunun en eksiksiz sürümünü size getirecek. Keşfedilecek yeni bölgeler, yüzleşilecek düşmanlar ve karşı karşıya gelirken kullanabileceğiniz yetenekler içeren Spider’s Thread oyun modu da dahil olmak üzere birçok yeni içerik oyuncuları bekliyor. Ayrıca bu güncellemeyle birlikte oyun kalitesi düzeltmeleri de geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu