Haber

Kars’ta 8 kişinin hayatını kaybettiği kazada hayatını kaybetti, askerin oğlunu ziyaretten döndüğü ortaya çıktı.

Kars’ta 8 kişinin hayatını kaybettiği kazada hayatını kaybetti, askerin oğlunu ziyaretten döndüğü ortaya çıktı.

babanın son görevi

KARS – Kars’ta 8 kişinin hayatını kaybettiği, 21 kişinin yaralandığı kazada ortaya çıkan detay yürekleri dağladı.

Otobüs kazasında hayatını kaybeden Sultan Hamit Ayrım’ın, Kırıkkale’de vatanına hizmet eden oğlu Doğukan Ayrım’ı görmek için Kırıkkale’ye gittiği, Kars’a dönerken hayatını kaybettiği ortaya çıktı.

Kars’ta otobüs kazasında hayatını kaybeden Sultan Hamit Ayrım gözyaşları içinde toprağa verildi.

Kazada hayatını kaybeden Sultan Hamit Ayrım’ın cenazesi sabah ailesi tarafından alınarak Kars Merkez Sahib-üz Vakit Kamer Camii’ne götürüldü. Öğle namazının ardından Ehlibeyt Alim Mir Hasan Ali Erdem’in yanı sıra Ayrim’in ailesi, Kars Vali Yardımcısı Muhammed Furkan Tuna, Vali Yardımcıları Ramazan Taşkın ve Muhammed Enes Çıkrık, İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım, Kars Milletvekili Adem kıldırdı. Çalkın, Caferi Başkanı Selahattin Özgündüz, Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Kapu ve çok sayıda vatandaş katıldı. Kılınan cenaze namazının ardından Sultan Hamit Ayrım, yakınlarının gözyaşları arasında Yeni Mahalle mezarlığına defnedildi.

“Asker oğlunu gördü, kazada öldü”

Öte yandan 1 kız ve 1 erkek babası olan Sultan Hamit Ayrım, Ankara’dan otobüse binerek 2 aylık oğlu Doğukan Ayrım’ı Kırıkkale’deki kışlada ziyaret ettikten sonra memleketine döndü. Daha sonra Kars’a hareket eden otobüste yolcu olarak bulunan Sultan Hamit Ayrım, Sarıkamış Karakurt’ta geçirdiği kazada hayatını kaybetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
Başa dön tuşu