Teknoloji

Warhammer 40.000: Mechanicus 2 Duyuruldu

Warhammer Skulls kapsamında, Bulwark Studios tarafından geliştirilen ve Kasedo Games tarafından da yayınlanacak olan Warhammer 40.000: Mechanicus 2 duyuruldu. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: World of Warships D-Day Etkinliği Duyuruldu


Mechanicus için devam niteliği taşıyan strateji oyunu Warhammer 40.000: Mechanicus 2, PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştiriliyor. Ancak şimdilik net bir çıkış tarihi verilemediği gibi, herhangi bir zaman aralığı da belirtilmedi.

Warhammer 40.000: Mechanicus 2 Geliyor

Hikayeye göre bin yıllık uykusundan uyanan Vargard Nefershah, hanedanlığının lejyonlarını farkında olmadan dünyası üzerinde karar kılan Adeptus Mechanicus mütecavizlerini ortadan kaldırmak için harekete geçiriyor. Necron’ların başarılı olmalarına engel olabilmek için büyük bir tecrübeye sahip olan Magos Dominus Faustinius’un da yardıma çağırılması ile çatışma, harici aktörlerin de işin içine dahil olması ile beklenmedik derecede önemli hale geliyor.

Oynanabilir iki farklı topluluğun ve bu bağlamda iki farklı oynanış stili ile iki ayrı hikaye anlatımının olacağı Warhammer 40.000: Mechanicus devam oyununda, seçimler ile gidişata yön verebilme olanağı da sunacak. Bu seçimler sadece savaşın gidişatını değil, aynı zamanda finali de değiştirebilecek. Yani hangi tarafın zafere ulaşacağını belirlemek bizim elimizde olacak.

Oynanış tarafında ayrıca bize ait her bir bölgedeki garnizonları yönetebilecek ve her bir görev öncesinde, her bir topluluğun son derece geniş olacak yelpazesinden savaşçıları seçerek silahlı kuvvetlerimizi bir araya getirebileceğiz.

haber-ihsangazi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu