Haber

KASKİ’den Elbistan’a altyapı çalışması

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşletmesi (KASKİ) Genel Müdürlüğü ekipleri, Kahramanmaraş’ta depremin olduğu ilk günden bu yana içme suyu ve kanalizasyon hizmetlerini kesintisiz olarak veriyor.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, depremin olduğu ilk andan itibaren deprem bölgesi ve deprem bölgeleri ihtiyaç noktasında tüm birimleriyle güçlendirmeye devam ediyor.

Afet bölgesinde bir ilk olacak Konteyner Çarşısı’nın üretimine devam eden Lider Büyükkılıç liderliğindeki Kayseri Büyükşehir Belediyesi, altyapı hizmetleri kapsamında içme suyu ve su temas çalışmalarını da gerçekleştirdi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi KASKİ Genel Müdürlüğü tarafından Kahramanmaraş’ın deprem bölgesi Elbistan ilçesinde üretimi devam eden esnafın kullanacağı Konteyner Çarşısı çalışması kapsamında 100 metre 63 mm PE boru, 350 metre 32 mm PE boru, 100 metre 20 mm PE boru ve içme suyu şebeke limiti ve 50 metre 200 mm Koruge, 350 metre 125 mm PVC boru, 100 metre 110 mm PVC boru ve atık su ilişki sınır çalışmaları.

İçme suyu altyapısının tekrar işler hale gelmesi için canla başla çalışan KASKİ grupları, deprem bölgesinde de özverili çalışmalarını sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu