Haber

Kılıçdaroğlu, İmamoğlu dahil tüm başkanları topladı! Verdiği mesaj çok güçlü.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun CHP’nin önde gelen isimleriyle yaptığı kapalı toplantının yankıları sürerken, CHP Belediye Başkanları Toplantısı Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında başladı.

SEÇİM SONUÇLARI DEĞERLENDİRİLECEK

Parti genel merkezinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun da katılacağı toplantıda, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçim sonuçları değerlendirilecek ve 31 Mart 2024 yerel seçim hazırlıkları masaya yatırılacak.

“PARTİ BÜTÜN SORUNLARI AŞAR”

Görüşme öncesi Adana Belediye Başkanı Zeydan Karalar, gazetecilerin sorusu üzerine, her şeyin Türkiye ve parti için çok keyifli olacağını belirterek, “Parti bütün sorunların üstesinden gelir, Türkiye üstesinden gelir ama bunun lideri CHP olacaktır. Türkiye’de olumsuzlukları aşmanın lideri her zaman olduğu gibi CHP olacaktır.” söz konusu.

MEKANLARDA NELER KONUŞULUYOR?

Kılıçdaroğlu’nun, “ittifak ilişkilerine dikkat edilmesi gerektiği” konusunda cumhurbaşkanlarını uyaracağı belirtildi. Ayrıca parti kulislerinde, belediye başkanları toplantısında İmamoğlu’nun 29 Mayıs’ta başlattığı “değişim” çağrısına devam edeceği, “duraklama ve geri adım atılmayacağı” konuşuluyor. İmamoğlu’nun seçimlerden sonra gelinen noktayla ilgili bir sunum yapacağı da belirtildi.

“YİNE OLURSA YAPARIM” DEDİ

milas-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
Başa dön tuşu