Yaşam

Kocaeli Derince’de Korkunç Patlama! İşte Patlama Anının Videosu

Kocaeli’nin Derince ilçesinde yürekleri ağza getiren patlama meydana geldi. Sahile yakın bir mevkide meydana gelen patlamanın ardından bölgeden ilk görüntüler sosyal medyada paylaşıldı. Saat 14.40 sıralarında meydana gelen patlamanın ardından ilk ayrıntılaraçığa çıkmaya başladı.

Paylaşılan bilgilere göre, patlama Toprak Mahsulleri Ofisi’nin silolarından birinde meydana geldi. Patlamanın nedeni şu anda açıklanmasa da etkisinin Gölcük’te hissedildiği belirtildi. İlk tespitlere göre 4 kişi yaralandı.

Patlama anı ise şöyleydi:

Kocaeli’deki patlamadan ilk görüntüler şöyle oldu:

Patlamanın ardından olay yerinden alınan görüntülerde siloların hasar gördüğü görüldü:

Derince Belediye Başkanı’ndan bir açıklama geldi:

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygünolaydan sonra yaptığı ilk açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Şu anda yaralıları tespit edip hastaneye götürmekle meşgulüz. İncelemeler yapılıyor, net bir bilgimiz yok ama 3-4 yaralı arkadaşımızı hastaneye sevk ettik. Gruplarımızla etkinliği takip ediyoruz.
Tabii ki teknik bir olay, açıklamasını yapmamız, açıklamasını bilmemiz mümkün değil. Arkadaşlar inceledikten sonra bilgi verilecektir. Yangın çıkmadı, sıkıştırmadan dolayı patlama oldu ama şiddetli bir patlama oldu. Belediye binasında oturduğum yerden bile hissettim. Umarım ölmemiştir, böyle bir durumu atlatırsak bizim için değerli olan odur.”

altunhisarhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
Başa dön tuşu